piątek, 23 lipca 2010

Gateway
UWAGA: ZMIANA TERMINU IMREZY - NOWY TERMIN: 6.08.2010!

Zapraszamy wszystkich do udziału w happeningu promującym czytelnictwo, książki oraz autorów z naszego miasta. Wszystko to 30 lipca od godz. 15, w bramie przy ul. Piotrkowskiej 82.

Na przeciwko najstarszej łódzkiej wypożyczalni książek, pamiętającej czasy Juliana Tuwima, wystawimy stoliki i krzesła. Pojawią się łódzcy pisarze, poeci. Przedstawiciele pism literackich. Do godz. 19 czeka na Was niezwykłe spotkanie z niszową dziedziną sztuki, jaką jest obecnie literatura”.

Zaprasza i organizuje (się) niezmordowany Marcin Bałczewski!!!

Więcej informacji pod linkiem:

* Marcin Bałczewski - Polonista, kulturoznawca, pedagog, edytor. Urodzony w 1981 roku w Łodzi. Publikował na łamach "Lampy i Iskry Bożej", "Kresów", "Portretu", "Pograniczy", "Rity Baum", "Toposu", "[fo:pa]", "Zabudowy Trawnika" i innych. Współpracuje z "Zabudową Trawnika" i Puzdro.pl. Debiutował ponowoczesną powieścią W poszukiwaniu straconego miejsca (2002, Łódź). W 2008 roku jego opowiadanie "Jan Vertellen" pojawiło się w "2008. Antologia współczesnych polskich opowiadań" (Wydawnictwo Forma). Pisuje scenariusze komiksowe, realizuje filmy i przedstawienia teatralne (ostatnie w 1996 roku). Założyciel i administrator pierwszego w Polsce forum prozatorskiego www.fp.boo.pl (www.prozatorskie.pl). Pomysłodawca i wydawca serwisu www.plasterlodzki.pl oraz nauczyciel akademicki w jednej z prywatnych łódzkich uczelni.

1 komentarz:

  1. TAKO RZEKŁ BALEK: "Ponieważ do soboty ma padać nad Łodzią zmuszeni jesteśmy do zmiany terminu imprezy z 30 lipca na 6 sierpnia. Reszta pozostaje bez zmian."

    OdpowiedzUsuń