piątek, 5 listopada 2010

"Arterie" (8) - Zaświaty. Łódzka Premiera Literacka.


W numerze m.in.: rozmowa z Lechem Majewskim, wiersze Wioletty Grzegorzewskiej i Marcina Badury, prozy Agnieszki Kłos i Janusza Radwańskiego, Prowincja Oświecona: rozmowa z Darkiem Foksem i reportaż o teatrze Animagia z Żytna, stałe rubryki: Co do joty, Nóż w płycie, Maseczki, (A) tak na marginesie. Do numeru dołączona jest książka Konrada Cioka "Mamałyga".
Promocja nowego numeru pisma i książki: Śródmiejskie Forum Kultury - Dom Literatury ul. Roosvelta 17, Łódź - 09.11.2010 (wtorek), godz. 18.00. Wstęp wolny!
* Konrad Ciok - ur. 1987. Debiutował tomem "Brudne Kino" (SDK, Warszawa 2006). Wiersze publikował m.in. w "Kursywie", "Toposie", "Akcencie", "Kresach", "Undergruncie", "LiteRacjach", "Odrze", i "Fa-arcie". Finalista Konkursu im. K. Janickiego. Tłumaczony na język niemiecki. Obecnie mieszka w Łodzi, gdzie studiuje i fotografuje.

3 komentarze:

  1. Takoż i mnie dobrzy bogowie powiodą w zacne progi świątyni Andreasa Strąkoviusa! A Wy, Czcigodni Tomaszowianie, również zaznaczycie tam własny ślad istnienia?

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiesiu, dziś tego jeszcze nie wiem. może jutro przyniesie odpowiedź?

    piotr

    OdpowiedzUsuń