czwartek, 15 września 2011

Promocja nowego numeru "Arterii" i książki Justyny Krawiec


W środę 28 września o godzinie 18.00 w Śródmiejskim Forum Kultury – Dom Literatury przy ul. Roosvelta 17 w Łodzi (KAWIARNIA LITERACKO-MUZYCZNA) odbędzie się kolejna ŁÓDZKA PREMIERA LITERACKA.

W programie:

Spotkanie z Justyną Krawiec autorką książki Chłód (Nagroda Główna XVI Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jacka Bierezina) oraz promocja 10. Kwartalnika Artystyczno-Literackiego „ARTERIE” z udziałem Macieja Meleckiego.

* Justyna Krawiec, ur. w 1988 r. Studiuje Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim. Publikowała w „Toposie”, „Protokole Kulturalnym”, „Arteriach”, „artPapierze” i „PKPzinie”. Konkurs im. J. Bierezina był pierwszym, w którym wzięła udział. Mieszka w Łodzi.

Promocja numeru 1(10) 2011 Kwartalnika Artystyczno-Literackiego „Arterie” („Nowe plemiona”):

W 10. numerze „Arterii” m.in.: rozmowy z Cezarym Grzesiukiem i zespołem Fonovel, wiersze Shermana Alexie, Ismaila Bala, proza Teresy Radziewicz, esej Karola Maliszewskiego, w galerii Paweł Kwiatkowski.

(p)

8 komentarzy:

 1. Czekam na książkę Justyny. I na te Arterie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. czekajcie, a będzie Wam dane :)

  piotr

  OdpowiedzUsuń
 3. ja to nawet przyjadę, żeby mieć od razu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Arterie (a skoro Arterie, to i Chłód)
  będą do zakupienia zapewne w Empiku, jak zwykle:)

  OdpowiedzUsuń
 5. za jakiś czas na pewno w Empiku, w dniu promocji na miejscu, w Łodzi oraz (po oficjalnej promocji) pod adresem mailowym: arterie.spp@gmail.com

  p.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety lubelskie Empiki nie dostają Arterii -.- Dzięki za namiary mailowe ;)

  OdpowiedzUsuń